PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  08 Лютого 2021р.

2021.02.11_Den_bezp_internetu_Antonev1Тиждень безпечного Інтернету у коледжі

Для багатьох студентів на початку 21-го століття позиціонування власної особистості в Інтернеті, соціальна взаємодія та активність у віртуальному світі є настільки ж важливими, як і звичайне повсякденне життя.

Отже, викладачі повинні усвідомлювати цей факт і допомагати молоді максимально використовувати можливості, які надають Інтернет-технології та соціальні мережі для розвитку ключових компетентностей. До того ж, що найважливіше, викладачі повинні допомагати студентам стати свідомими та відповідальними громадянами.

Проблема безпеки дітей в Інтернеті вже не здається Україні такою далекою. Ніхто не може заперечити, що на сьогоднішній день вона постала особливо гостро. Кожного року аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється, і її переважну частину становить молоде покоління — підлітки, які повністю не усвідомлюють загрози, що можуть чекати на них у віртуальному просторі.

Метою проведення тижня у коледжі є зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції шляхом модернізації інформування дітей та студентів із питань безпечного Інтернету. Тиждень безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів із безпеки онлайн разом зі всім світом як у закладі освіти, бібліотеці, громадській організації, так і в органах влади, бізнесових організаціях.

Антоневич Ю.А., голова циклової комісії інформатики і КТ

2021.02.11_Den_bezp_internetu_Antonev
 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні9
mod_vvisit_counterВчора15
mod_vvisit_counterНа цьому тижні24
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні136
mod_vvisit_counterВ цьому місяці91
mod_vvisit_counterВ минулому місяці1395
mod_vvisit_counterВсього772823

Сьогодні: 2022-12-06 04:45

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.