PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  10 Лютого 2021р.

2021.02.11_Den_bezp_internet_Kovalch2Фінансова безпека – основа економічної безпеки країни

Швидкий розвиток фінансової системи світу, яка набуває ознак глобалізації, неодмінне удосконалення існуючих та застосування нових інформаційно-комунікаційних технологій у фінансовій сфері сприяє проведенню фінансових операцій у найкоротший час, що створює додаткові можливості одержаних доходів злочинним шляхом.

Це підвищує уразливість фінансової системи, що дає змогу злочинцям у різних державах легалізувати незаконні доходи і фінансувати вже не тільки тероризм, але й зброю масового знищення.

Фінансова безпека – основа економічної безпеки країни. За такої тематики пройшов навчально-пізнавальний захід, якій мав на меті продемонструвати важливість безпечного користування Інтернетом. Циклова комісія інформатики і КТ, спільно з цикловою комісією фінансів провела даний захід у групі ФБС-9 із залученням студентів групи ФБС-7. Викладач фінансових дисциплін Ковальчук С.В. на наглядних прикладах показала необхідність безпечного користування Інтернетом у контексті використання фінансів та фінансових послуг.

Підвищення конкуренції на ринку банківських послуг, зростанням вимог клієнтів та розвиток ІТ-технологій сприяли розвитку банківських технологій. Більшість таких новацій є характерними для сфери електронних розрахунків і сприяють вдосконалення розрахунково-касового обслуговування клієнтів (наприклад, використання систем дистанційного (віддаленого) обслуговування клієнтів «Клієнт-банк», «Інтернет-банкінг» та ін.).

Банківська діяльність завжди пов’язана з необхідністю приймати на себе високі ризики, що можуть призвести до значних збитків та втрати репутації серед клієнтів, в тому числі і ризик втрати конфіденційної інформації. У випадку втручання у роботу інформаційних банківських систем зростають загрози втрати капіталу та збитків, які мають здебільшого соціальні наслідки як для банків, так і для банківського сектора в цілому. Це зумовлює необхідність визначення ефективних механізмів захисту як банків, так і клієнтів від шахрайств у сфері електронних розрахунків. Зростання безготівкових розрахунків, які проводяться за допомогою платіжних карток, спричинили появу нових видів злочинів – кіберзлочинів з використанням платіжних карток, збитки від яких носять не тільки фінансовий, а й соціальний характер.

Ковальчук С.К., викладач фінансових дисциплін

2021.02.11_Den_bezp_internet_Kovalch1

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні14
mod_vvisit_counterВчора18
mod_vvisit_counterНа цьому тижні72
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні136
mod_vvisit_counterВ цьому місяці139
mod_vvisit_counterВ минулому місяці1395
mod_vvisit_counterВсього772871

Сьогодні: 2022-12-08 07:05

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.