PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  21 Лютого 2021р.

Den_ekskursovodaВсесвітній день екскурсовода

Сьогодні багато міст світу — особливо ті з них, які є центрами туризму, — відзначають Всесвітній день екскурсовода. Коли з'явилася ця професія, точно сказати не можна, але очевидно, що вона пов'язана з розвитком міждержавних відносин.

З тих пір, як люди почали активно подорожувати, відвідувати різні міста і країни, їм стало складно обійтися без допомоги професійних гідів.

В сучасному світі туризм набув індивідуалістичний сенс та переслідує мету особистих вражень та інтелектуального розвитку

Ще в середині минулого століття екскурсоводом працювала будь-яка освічена людина, знайома з історією того чи іншого міста. У цій ролі нерідко працювали філологи, вчителі історії, а також студенти відповідних спеціальностей. Однак у 70-х роках 20 століття вимоги до професіоналізму гідів підвищилися, і екскурсоводами стали називати тільки людей, що пройшли спеціальну підготовку. 

В даний час екскурсоводів готують кілька вузів у країні, які мають спеціальність 242 «Туризм». У нашому освітньому закладі ДВНЗ «РКЕБ» студенти груп ТУР-5 та ТУР-7, пропонують Вам переглянути екскурсію -«Пам’ятники видатним діячам м. Рівного».

Колодич Ю.М., Шевчук К.В., викладачі туризмознавчих дисциплін

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні10
mod_vvisit_counterВчора15
mod_vvisit_counterНа цьому тижні10
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні136
mod_vvisit_counterВ цьому місяці77
mod_vvisit_counterВ минулому місяці1395
mod_vvisit_counterВсього772809

Сьогодні: 2022-12-05 14:51

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.