PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  21 Лютого 2021р.

2021.02.21_Den_movy_zagБринить, співає наша мова

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

Заснування Дня рідної мови має велике значення. За оцінками фахівців, більшість мов, які нині існують, знаходяться під загрозою зникнення. Привернення уваги міжнародної спільноти до цієї теми - важливий крок до визнання необхідності захистити різноманіття культур.

В Україні Міжнародний день рідної мови відзначається з 2002 року. З нагоди свята в читальній залі бібліотеки коледжу організовано книжкову виставку «Бринить, співає наша мова».

Тут можна знайти словники, довідники, розмовники, які допоможуть зорієнтуватися у мовному світі нашої планети.

Також представлені книги про тернисту й круту дорогу розвитку української мови, етапи її розвитку - від княжої доби до наших днів. 

Запрошуємо ознайомитись із книжковим надбанням усіх, хто дбає про культуру мови й прагне запобігти помилковому слововживанню, переробити лексичну розбіжність у визначенні однакових понять, уникнути невластивих українській мовній традиції зворотів і висловів.

Хома Є.С., завідувач бібліотекою

2021.02.21_Den_movy
 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2
mod_vvisit_counterВчора15
mod_vvisit_counterНа цьому тижні17
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні136
mod_vvisit_counterВ цьому місяці84
mod_vvisit_counterВ минулому місяці1395
mod_vvisit_counterВсього772816

Сьогодні: 2022-12-06 02:56

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.