PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  18 Лютого 2021р.

2021.02.18_Rizikovana_povedinka_molodi_3Ризикова поведінка. Цінності в житті підлітків.

18 лютого в читальному залі бібліотеки проведено виховний захід «Ризикова поведінка. Цінності в житті підлітків», у якому взяли участь студенти груп ХТ-7 (кл. керівник Артемюк О.А.) та ХТ-10 (кл. керівник В'юн М.І.).

Присутні зустрілися з лікарем-психологом центру медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» Стецив О.В. Зустріч відбулася згідно зі стандартами дружнього підходу: добровільність, доброзичливість, доступність, конфіденційність, анонімність. Лікар розповів про важливість збереження здоров`я, прищеплювання свідомого ставлення до себе, профілактику захворювань, що передаються статевим шляхом, в тому числі ВІЛ-інфекції.

Сучасна дійсність сповнена багатьма ризиками для молоді. Відомі факти агресії, цькування, байдужості, що нерідко стає причиною суїциду, а це засвідчує певне знецінення життя в суспільстві.

Під час заходу присутні спробували окреслити власну систему цінностей, усвідомити пріоритет духовності, відповідальності за своє життя, необхідність адекватно реагувати на життєві випробування.

Студенти активно обговорювали моральні орієнтири молодої людини, жваво дискутували за змістом притчі «Найважливіші речі».

Тож кожна людина є неповторною, має унікальний внутрішній світ, власну систему життєвих пріоритетів, відповідно до яких й обирає свій шлях.

Завідувач бібліотекою Хома Є.С.

2021.02.18_Rizikovana_povedinka_molodi

2021.02.18_Rizikovana_povedinka_molodi_1

2021.02.18_Rizikovana_povedinka_molodi_2


 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні9
mod_vvisit_counterВчора15
mod_vvisit_counterНа цьому тижні24
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні136
mod_vvisit_counterВ цьому місяці91
mod_vvisit_counterВ минулому місяці1395
mod_vvisit_counterВсього772823

Сьогодні: 2022-12-06 04:48

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.