PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  11 Березня 2021р.

2021.03.11_Psihologiya_ZNO1Психологічно-педагогічний супровід до ЗНО

Незабаром на студентів ІІ курсу чекатиме важливе випробування – складання зовнішнього незалежного тестування, під час якого перевіряють найрізноманітніші риси людини – від знань до якостей пам’яті, мислення та вміння зберігати спокій, впевненість у своїх силах.

Досить часто результат залежить не лише від отриманих студентами знань, а й від того, чи вони психологічно готові до цих випробувань, чи інші допомагають та підтримують у досягнені поставленої мети.

11 березня 2021 р. практичним психологом коледжу Шапіловою К.П. було проведено психологічно-педагогічний супровід до ЗНО у групі ОП–7.

Із суттю, процедурою та специфікою ЗНО з історії України студентів ознайомив методист коледжу, викладач історії Артемюк В.П., про особливості тестування з математики розповів викладач Єфімчук С.О, а з української мови та літератури – викладач Шапілова К.П.

Крім того, студенти отримали поради, як краще організувати підготовку до тестування, як необхідно поводитися під час складання ЗНО.

Сірацька Ю.В., класний керівник

2021.03.11_Psihologiya_ZNO
 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні22
mod_vvisit_counterВчора15
mod_vvisit_counterНа цьому тижні37
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні136
mod_vvisit_counterВ цьому місяці104
mod_vvisit_counterВ минулому місяці1395
mod_vvisit_counterВсього772836

Сьогодні: 2022-12-06 21:06

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.