PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  13 Травня 2021р.

2021.05.13_Marchuk_zag85-літній геній серед нас (до ювілею І.Марчука)

12 травня художник Іван Марчук відзначив свій ювілей, саме тому 13.05.2021 група ГРС-17 разом із класним керівником Мельниченко С.А. присвятила виховну годину, адже цей колоритний дідусь не просто художник, а офіційно визнаний як один із геніїв сучасності.

Іван Марчук – легендарна постать сучасного українського мистецтва. Він є великим народним художником, керамістом, графіком, лауреатом Національної премії імені Шевченко. Сьогодні його картини вражають мистецтвознавців Європи, Америки, Австралії, йому пропонують виставлятися в найкращих залах світу і це все на противагу минулому гонінню та переслідуванню у власній державі, Україні.

Студенти підготували презентації його робіт, а також ми разом переглянули відеосюжети , про що мріє ювіляр.

«Для мене мистецтво — це життя й одкровення. Іншої альтернативи нема. Й водночас мистецтво — це каторга. Я працюю 365 днів на рік і без цього не можу. Це присуд долі, карма, вирок, приреченість. І нікуди не дінешся. Я мрію погрітися на пляжі, полежати у траві, слухаючи як вона росте, я хочу дивитися, як пливуть у небі хмари, хочу тішитися, веселитися, спілкуватися в компанії, не відмовився б піти до школи, щоб когось там чогось навчити. А потім думаю: а мені ж теж хочеться самому щось зробити. Непереможна думка!»

Оптимізму митця можна позаздрити , а також дуже хочеться, щоб таких видатних постатей шанували та любили у власній країні і нарешті втілили задум і створили музей, де могли б експонуватись його роботи.

Мельниченко С.А., викладач

2021.05.13_Marchuk
 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні23
mod_vvisit_counterВчора18
mod_vvisit_counterНа цьому тижні81
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні136
mod_vvisit_counterВ цьому місяці148
mod_vvisit_counterВ минулому місяці1395
mod_vvisit_counterВсього772880

Сьогодні: 2022-12-08 19:00

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.