PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  11 Травня 2021р.

2021.05.21_Psihol_Trening_Mi_komanda2Психологічний тренінг «Ми – команда!!!»

Здібні, талановиті, креативні люди в будь-якому суспільстві є тим стимулом, котрий забезпечує прогрес суспільства, результатами якого користуються всі. Тому потрібно орієнтувати молодь на розвиток унікальності і неповторності.

Серед груп І курсів Рівненського коледжу економіки та бізнесу було продовжено розпочату психологічну тренінгову роботу із збереження і укріплення командного духу і позитивного психологічного клімату в колективі за методикою тімбілдінг.

Головною метою заходу було створення комфортного мікроклімату у колективі на основі загальних цінностей та уявлень; створення почуття єдиного колективу, згуртованості; підвищення мотивації до певної діяльності; психологічне розвантаження членів колективу; розкриття потенціалу кожного студента; розвиток особистості.

За допомогою різноманітних форм роботи ( ігри, тренінги) психологом коледжу була проведена робота, спрямована на об’єднання і заохочення членів групи до спільної результативної діяльності та формування відчуття спільної справи.

Успіх України ґрунтується на побудові всебічно освіченого суспільства, тому кожна молода людина, не залежно від її здібностей, має право на успіх в житті, на максимальне розкриття власних здібностей, яке може запропонувати якісна освіта.

Підготувала Шапілова К.П., практичний психолог

2021.05.21_Psihol_Trening_Mi_komanda

2021.05.21_Psihol_Trening_Mi_komanda1


 

 

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні6
mod_vvisit_counterВчора18
mod_vvisit_counterНа цьому тижні64
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні136
mod_vvisit_counterВ цьому місяці131
mod_vvisit_counterВ минулому місяці1395
mod_vvisit_counterВсього772863

Сьогодні: 2022-12-08 05:51

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.