PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  20 Травня 2021р.

2021.05.21_Den_vishiv_Antonevich3Бережи українське – носи вишиванку!

Ліна Костенко.

Українська вишиванка, нарівні з українською писанкою, є одним із яскравих символів української культури. До того ж, одягаючи вишиту сорочку, демонструєш не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуєш свою приналежність до віковічної української культурної традиції.

20 травня 2021 року в групах ТУР-7 (класний керівник Антоневич Ю.А.) і ОП-10 (класний керівник Конончук І.М.) пройшло стилізоване дійство, присвячене Дню вишиванки. Студенти груп розповіли про історію виникнення української вишиванки, розповіли про основні принципи формування візерунків на вишивці та познайомили з основними техніками вишивання, які притаманні різним областям України. Присутній на виховній годині Шапірко В.М. розповів про пісні, в яких оспівана українська вишиванка, після чого всі присутні відтворили їх. Використовуючи комп’ютерну техніку та інформаційні технології, викладачі інформатики Бойчук М.М. та Назаров А.Л. наочно продемонстрували відеогалерею основних трендів сучасного молодіжного стилю модних вишиванок.

Антоневич Ю.А., Конончук І.М., викладачі

2021.05.21_Den_vishiv_Antonevich1
 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні16
mod_vvisit_counterВчора15
mod_vvisit_counterНа цьому тижні31
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні136
mod_vvisit_counterВ цьому місяці98
mod_vvisit_counterВ минулому місяці1395
mod_vvisit_counterВсього772830

Сьогодні: 2022-12-06 19:41

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.