PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

      22 Вересня 2011 р.

   Конкурс «Алло, ми шукаємо таланти»

   Вже стало традицією в нашому коледжі на початку нового навчального року проводити конкурс «Алло, ми шукаємо таланти!».

   Усі студенти чекали цього дня, а учасники ретельно готувалися до нього.

      

     У конкурсі «Алло, ми шукаємо таланти» взяли участь ті, хто не боявся проявити себе, а то й кинути виклик і здобути звання кращого з кращих.    

   Цьогорічне свято відбулося 22 вересня. Розпочали його ведучі – студенти групи БУХ-49 Райтер Софія і Ганжелюк Роман. Вони представили журі, а потім надали слово учасникам конкурсу.

        Отже, студенти - першокурсники з усіх груп продемонстрували свої уміння співати, танцювати, смішити інших. Розпочав конкурс Корольчук Давид з групи ВХП-13. Він зачарував присутніх виконанням романтичної мелодії на скрипці . Естафету підхопили студент цієї ж групи Твердохліб Ігор та Опольська Ольга з групи ТО-7, які запросили нас у чарівний світ вальсу. Сергієнко Анна з групи ТО-7 виконала пісню «Одна калина», яку підхопили присутні в залі, а Марчук Дмитро з цієї ж групи продемонстрував своє вміння читати реп.

Юні обдарування з групи ФК-19 Ликус Ірина і Біла Галина чудово виконали пісню «We will rock you». А Дячук Ольга і Закомарко Іванна з цієї групи підготували незвичний номер - продемонстрували свої художні роботи. Молодці дівчата!

Талант - це дар природи, помножений на зусилля. І в цьому ми переконалися, спостерігаючи за фокусами Копитова Михайла з групи ТК-54. У виконанні студенток цієї ж групи Ревко Марії і Михалюк   Тетяни пролунали пісні «Мої батьки» та «Палала зірка».

Наступними промінь свого таланту продемонстрували студенти групи ФК-21 Яна Чорна, Нікітас Юлія та Власюк Іван, які поєднали танок кохання з грою на фортепіано.

              Щиро й задушевно заспівала пісню «Це мій рідний край» студентка групи БУХ-53 Кравець Ірина, а Грогуль Анна з цієї групи захопила присутніх у залі виконанням танцювального номера «Ритми сьогодення».

Юні співачки з групи ВХП-1 Стрижак Олена і Ніколенко Олена виконали пісні «Вона» і «Простели мені, мамо, рушник». А Веремчук Олена з групи БУХ-38 зі своїми подругами продемонстрували танцювальний номер «Дикі танці».

Конкурс продовжили студентки групи ТК-33 Колесніченко Катерина, Філіпович Софія, Римар Інна, які заспівали пісню «Пристрасть».

На допомогу першокурсникам прийшов Абдуллаєв Аслан з гр. ТК-31, який разом з Римар Інною виконав танцювальну композицію «Попурі».

Студенти групи ВХП-8 надзвичайно люблять гумор. Це зрозуміла публіка, коли подивилася КВК у виконанні «Веселих перчиків»(Крестюк Микола, Булейко Сергій, Прадун Дмитро, Гук Зоріна, Горошко Володимир). А Горошко Володимир і Гук Зоріна чудово виконали ще й вальс.

           Безперечно, захопили своїми талантами студенти групи ВХПС- 2. Рабчук Ольга прочитала один із власних віршів, а гумористичні сценки у виконанні студентів цієї групи Кондратюк Катерини, Грейця Івана, Омельчука Андрія і Матвійчук Ірини подарували веселий настрій та хороші емоції на цілий день.

А на завершення конкурсу студент групи ФК-17 Анікін Іван виконав незвичайний номер – «BIGBOX». Зал проводжав його бурхливими оплесками.

Таким чином, ми ще раз довели, що родина РКЕБ – дружна, весела, артистична, винахідлива. І, безперечно, талановита. 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні26
mod_vvisit_counterВчора18
mod_vvisit_counterНа цьому тижні84
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні136
mod_vvisit_counterВ цьому місяці151
mod_vvisit_counterВ минулому місяці1395
mod_vvisit_counterВсього772883

Сьогодні: 2022-12-08 19:37

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.