PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    27 Квітня 2017р.

2017.04.27_Teoriia_prakt_menedgm3Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції

27 квітня в Національному університеті водного господарства та природокористування відбулась VІ Міжнародна науково-практична конференція молодих науковців, аспірантів та студентів “Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції”.

З вітальним словом до учасників та гостей конференції звернулися Савіна Наталія Борисівна – проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків НУВГП та директор навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Валюх Андрій Миколайович, що висловив сподівання про успішний обмін науковою інформацією і побажав практичного застосування результатів наукових досліджень.

На пленарному засіданні обговорили актуальні прикладні питання менеджменту в контексті євроінтеграції, проблеми економіки та розроблення комплексу заходів для стимулювання євроінтеграційних процесів в Україні.

До програми конференції увійшли понад 200 доповідей представників вітчизняних і зарубіжних освітніх закладів. Співорганізаторами цього масштабного закладу виступили: Міністерство освіти і науки України, Технічний університет м. Варна (Болгарія), Люблінська Політехніка (Польща), Молдавська фінансова академія, Євразійський національний університет імені Л.Н. Гумільова (Казахстан), Сумський державний університет, Поліський державний університет (Білорусія), Університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща), Одеський національний університет, НУ «Львівська політехніка», ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів».

На конференції у секціях були представлені різні напрямки дослідження:

ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ

Саме за таким напрямом було проведено секційне засідання в рамках VI Міжнародної науково-практичної конференції молодих науковців, аспірантів та студентів „Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції” 27 квітня 2017 року у Національному університеті водного господарства та природокористування. Даний напрямок був представлений найбільш чисельною кількістю студентів ДВНЗ РКЕБ.

Інтерес у аудиторії викликали доповіді наших студентів, присвячені історії українських грошей, дистанційному обслуговуванню клієнтів банків в Україні, особливостям використання он-лайн сервісів фінансово-кредитних установ. Дискусійними були також питання формування фінансових ресурсів та податкового регулювання економічних систем.

У підготовці студентів брали участь Гусевик С.О. заступник директора з навчальної роботи, викладач-методист; Кирилюк М.Г. завідувач економічним відділення, викладач-методист; Скора О.М. завідувач товарознавчо-технологічним відділенням; Комончук О.І., завідувач навчально-виробничою практикою, викладач вищої категорії, старший викладач; Ковальчук С.К., викладач фінансово-кредитних дисциплін, викладач вищої категорії; Артемюк В. П., викладач вищої категорії, викладач-методист; Антоневич Ю.А., викладач вищої категорії, викладач-методист.

На секційних засіданнях студенти спеціальності «Бухгалтерський облік» РКЕБ, зокрема Сопронюк К., Опалько А., Сосновська В. висвітлили основні аспекти обліку та аналізу грошових коштів, проаналізували основні показники діяльності комерційних підприємств, звернули увагу на форми та методи обліку як основи інформаційного забезпечення для аналізу активів підприємства, оцінки платоспроможності і ліквідності майна підприємства.

Підготовка студентів спеціальності «Бухгалтерський облік» здійснювалася під керівництвом завідувача навчально-виробничої практики, старшого викладача облікових дисциплін Комончук О.І., в зв’язку з чим доповіді мали практичний характер.

2017.04.27_Teoriia_prakt_menedgm

2017.04.27_Teoriia_prakt_menedgm1

2017.04.27_Teoriia_prakt_menedgm2

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні7
mod_vvisit_counterВчора15
mod_vvisit_counterНа цьому тижні7
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні136
mod_vvisit_counterВ цьому місяці74
mod_vvisit_counterВ минулому місяці1395
mod_vvisit_counterВсього772806

Сьогодні: 2022-12-05 14:14

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.