PDF Печать E-mail

    Polosa_Podii

     12 Грудня 2011р.

   В рамках проведення тижня циклу «Фінансово-кредитних дисциплін» були проведені такі заходи:

      8 грудня 2011 р. о 12.30 год. начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Головного управління юстиції у Рівненській області Оводюк В.І. було проведено лекційне заняття на тему: "Діяльність відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Головного управління юстиції у Рівненській області" для студентів Рівненського коледжу економіки та бізнесу.

    9 грудня 2011 р. завідувачем сектору правової роботи, правової освіти, реєстрації нормативно-правових актів Головного управління юстиції у Рівненській області Назарчук Р.Ю. проведено виставку-презентацію юридичної літератури на тему: "Захист прав людини", де увагу відвідувачів акцентовано на виданнях Міністерства юстиції України.

    14 грудня 2011р. було проведене відкрите заняття з навчальної практики за спеціальністю "Фінанси та кредит", тема якого "Складання штатного розпису загальноосвітньої школи". Заняття провели керуючі практикою, викладачі циклової комісії Жадан В.В., Лінник Н.М. Практика проходила в групі ФК-9, класний керівник Антоневич Ю.А.

     15 грудня 2011р. відбувся турнір професійного клубу веселих та кмітливих, у якому взяли участь студенти груп ФК-9 і ФК-11. Захід провели викладачі Кадубець Д.З. і Логин М.О.

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні30
mod_vvisit_counterВчора18
mod_vvisit_counterНа цьому тижні88
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні136
mod_vvisit_counterВ цьому місяці155
mod_vvisit_counterВ минулому місяці1395
mod_vvisit_counterВсього772887

Сьогодні: 2022-12-08 20:22

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.