PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

      03 Лютого 2012 р.

    Відбулися урочистості з нагоди випуску студентів спеціальності «Виробництво харчової продукції» та «Туристичне обслуговування» в Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі.

   От і настав той довгоочікуваний час, коли студенти груп закінчили своє навчання в нашому коледжі. Всі студенти в очікуванні радісної миті -  випускного. Але з іншого боку, мабуть, вони із сумом закінчують наш навчальний заклад.

   В рівненському академічному українському музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди випуску студентів спеціальності «Виробництво харчової продукції» та «Туристичне обслуговування» ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу». Справжнє свято влаштували викладачі коледжу у святковому концерті: вони співали, танцювали, жартували, показували зняті кліпи. Отже, намагались висловити найкращі побажання, відчуття, пережиті разом з випускниками.
   Три чудових, веселих і світлих роки пройшли, як один день. Так, не завжди було легко: сесія, курсові роботи, семінари тощо. Через кілька місяців майже всі випускники продовжать навчання в університетах та інститутах, або ж знайдуть престижну роботу, але з упевненістю можна сказати, що абсолютно всі часто будуть згадувати наш рідний коледж із ностальгією та теплом.
   Саме в коледжі студенти отримали найкращі знання, знайшли вірних друзів, здобули професійні навички, відчули підтримку і стимул до навчання. Можна навіть сказати, що коледж випускає нас у доросле і самостійне плавання. Коледж, дякуємо тобі за все!!!

Продивись відео випускного

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні20
mod_vvisit_counterВчора18
mod_vvisit_counterНа цьому тижні78
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні136
mod_vvisit_counterВ цьому місяці145
mod_vvisit_counterВ минулому місяці1395
mod_vvisit_counterВсього772877

Сьогодні: 2022-12-08 18:22

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.