PDF Печать E-mail

     Polosa_Podii    

     1 Липня 2011р.

     Відбулися урочистості з нагоди випуску студентів спеціальностей «Бухгалтерський облік», "Фінанси та кредит" та «Товарознавство та комерційна діяльність» в Рівненському академічному українському музично- драматичному театрі.

 

     От і настав той довгоочікуваний час, коли студенти груп закінчили своє навчання в нашому коледжі. Всі студенти в очікуванні радісної миті -  випускного. Але з іншого боку, мабуть, вони із сумом закінчують наш навчальний заклад. Саме в коледжі студенти отримали найкращі знання, знайшли вірних друзів, здобули професійні навички, відчули підтримку і стимул до навчання. Можна навіть сказати, що коледж випускає нас у доросле і самостійне плавання.

     В рівненському українському музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди випуску студентів спеціальності «Бухгалтерський облік», "Фінанси та кредит" та «Товарознавство та комерційна діяльність» ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу». Справжнє свято влаштували викладачі коледжу у святковому концерті: вони співали, танцювали, жартували, показували зняті кліпи. Отже, намагались висловити найкращі побажання, відчуття, пережиті разом з випускниками.


 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні22
mod_vvisit_counterВчора18
mod_vvisit_counterНа цьому тижні80
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні136
mod_vvisit_counterВ цьому місяці147
mod_vvisit_counterВ минулому місяці1395
mod_vvisit_counterВсього772879

Сьогодні: 2022-12-08 18:48

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.