PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   28 Лютого 2020р.

2020.03.28_Tigd_CK_IKT_zagЗ 24.02. по 28.02.2020р. був проведений тиждень циклової комісії інформатики та комп'ютерної техніки

24 лютого 2020р. відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики. За результатами олімпіади були визначені такі переможці:

- І-місце –Степанишина Тетяна ГРС-11;

- ІІ-місце – Леміч Анна, група ГРС-11;

- ІІІ-місце – Максименко Регіна, група ГРС-9.

Бажаємо подальших успіхів!

2020.03.28_Tigd_CK_IKT

2020.03.28_Tigd_CK_IKT1

25 та 26 лютого 2020 року в Навчально-науковому інституті економіки та менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування відбувся науково-практичний семінар на тему «Інформаційно-комунікаційні методи практичної підготовки майбутніх спеціалістів» в умовах навчально-виробничого комплексу у сфері обслуговування», на якому виступили к.е.н., доцент Лесняк О.Ю., к.е.н., доцент Солодкий В.О., старший викладач Адамчук Т.Л.

Студенти Рівненського фахового коледжу економіки та бізнесу разом з викладачами взяли активну участь у роботі семінару та обговоренні питань, пов’язаних з формуванням та використанням інформаційних потоків у підприємницькій діяльності, економічним моделюванням з використанням інформаційних технологій, визначенням ролі інформації в торгівлі та інших сферах економічної діяльності.

26 лютого 2020р. відбулося засідання школи педагогічного зростання на тему «Методика використання електронних ресурсів».

Швидкий інформаційний та науково-технічний розвиток висуває нові вимоги до якості освіти, до інтелектуального та професійного рівня людини і суспільства. Випускник повинен мати високий рівень компетенцій, вміти самостійно вчитися все життя, працювати з інформацією, бути підготовленим до творчої, інноваційної діяльності. Вирішити ці питання можливо лише шляхом якісного управління процесами, які реалізуються в коледжі, створенням інноваційного середовища у закладі освіти – системи стосунків, підкріплених комплексом заходів організаційного, методичного, психологічного характеру, які забезпечують активне введення інновацій в освітній процес. Стратегічна мета коледжу очевидна: підвищення якості і результативності освіти, забезпечення всебічного розвитку особистості здобувачів освіти. Цього можна домогтися через інноваційний розвиток закладу, насамперед через системне використання ІКТ.

Познайомитися з новинками в педагогічній освіті в сфері інформаційно-комунікаційних технологій можна було на цьому засіданні. Молоді викладачі разом з консультантами виконували роботи для підвищення зацікавленості в навчанні з різних дисциплін.

2020.03.28_Tigd_CK_IKT2

2020.03.28_Tigd_CK_IKT3

2020.03.28_Tigd_CK_IKT4

27 лютого 2020р. проведено відкрите засідання гуртка «Інтернет розумних речей».

У Рівненському коледжі економіки та бізнесу постійно працює гурток «Терра». Одним із ключових чинників формування нової соціальної реальності став швидкоплинний перехід від Інтернету людей до Інтернету речей. Аналіз оцінки провідних спеціалістів компанії Cisco засвідчує, що умовною точкою відліку щодо суспільної концептуалізації Інтернету речей вважається період, коли кількість пристроїв, інтегрованих до глобальної мережі, перевищила чисельність населення нашої планети. Звичайно, проблема нерівномірності соціального, технологічного і економічного розвитку між різними країнами світу вносить певні корективи щодо оцінювання глобального характеру Інтернету речей. Але, враховуючи той факт, що вже відбулася певна об’єктивація Інтернету речей у системі суспільних відносин, можемо вести мову про зміну характеру діяльності людини у виробничих та інших процесах. Така зміна характеру діяльності, яка відбуватиметься й надалі пришвидшеними темпами, вимагатиме релевантної трансформації системи освіти. Сьогодні освітянська спільнота повинна дати відповідь на низку питань: Які види професійної діяльності можуть «піти у небуття», а які нові з’явитися? Якими компетентностями повинен буде володіти фахівець через 5-10 років, незалежно від отриманої професії? Ці питання розглядалися на засіданні гуртка, яке провів викладач інформатики Бойчуком М.М.

2020.03.28_Tigd_CK_IKT5

2020.03.28_Tigd_CK_IKT6

21.02.2020р. на економічному факультеті Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука відбувся науково-практичний семінар на тему «Психолого-педагогічні аспекти формування професійних компетентностей випускників коледжів на основі передових ідей сучасного менеджменту» відбувся. Захід успішно підготовлено кафедрою менеджменту, а модератором виступила коуч, тютор кандидат педагогічних наук, доцент кафедри менеджменту Людмила Коробович.

Ініціювали проведення семінару педагогічні працівники Рівненського коледжу економіки та бізнесу, які звернулися з пропозицією провести семінар із підвищення кваліфікації. 33 викладачі разом із модератором обговорювали зміни професійного середовища на ринку праці.

Оскільки зараз необхідні спеціалісти, що здатні оперативно адаптуватися та безперервно розвиватися, то й підходи до роботи з майбутніми фахівцями повинні оновлюватися. Саме тому на семінарі була активна дискусія.

2020.03.28_Tigd_CK_IKT7

27.02.2020 р. проведено науково-пізнавальний захід «Trading Challange в режимі реального часу».

Студенти 3-го курсу спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" Рівненського коледжу економіки та бізнесу взяли участь у фінансовому тренінгу на базі гри-симулятора "Життєвий капітал", який провів к.е.н., доцент кафедри фінансів та економіки природокористування Національного університету водного господарства та природокористування Подлевський А.А. Понад три години гри промайнули дуже швидко, але навіть за цей час учасники зуміли зробити важливі для себе висновки та отримати власні фінансові уроки, а дехто навіть встиг побути банкіром).
   Кожен успішний трейдер був колись недосвідченим новачком, який розпочинав свій професійний шлях з вивчення основ трейдингу і напрацювання досвіду. Саме такий досвід здобули студенти Рівненського коледжу економіки та бізнесу під час TRADING CHALLENGE. Можливість торгувати в режимі реального часу на ринках дорогоцінних металів, цінних паперів, валюти і навіть криптовалюти мали студенти під час заходу, що проводився викладачами кафедри фінансів і економіки природокористування.

2020.03.28_Tigd_CK_IKT8

2020.03.28_Tigd_CK_IKT9

2020.03.28_Tigd_CK_IKT10

28.02.2020р. для студентів групи ПТБ-5 відбулося заняття-екскурсія до торгово-сервісного центру «Terra», яке провели працівники цього торговельного закладу.

Під час екскурсії дано характеристику комп’ютерним мережам. Студенти поділилися враженнями про можливість використання новітніх інформаційних технологій та програмного забезпечення у своїй майбутній діяльності, формування позитивного іміджу представника РКЕБ, підвищення ефективності та якості навчально-виховного процесу в коледжі.

Екскурсовод розповів про методи формування прайс–листа з поділом категорій товарів по листах Excel–файла, які використовуються у ТЦ «Terra», та його можливості, а саме: розподіл категорій товарів за окремими листами (передбачений будь-який рівень вкладеності, можливість генерації вибірково, по розділах); можливість не включати окремі категорії та розділи до прайс-листа; сортування; вказівка контактних даних магазину та дати створення прайс-листа.

2020.03.28_Tigd_CK_IKT12

3-4 березня  2020р. відбувся дводенний навчальний тренінг «Техніка пошуку роботи» його розпочали провідні фахівці Рівненського обласного центру зайнятості для студентів випускних курсів Рівненського коледжу економіки та бізнесу. Захід став вже традиційним та щорічно проводиться на економічному факультеті Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука.

2020.03.28_Tigd_CK_IKT11

Провідні фахівці відділу організації профорієнтації Олеся Панасюк та Тетяна Фінкевич сьогодні розповіли майбутнім випускникам про можливості організації пошуку роботи та перші кроки, які допоможуть не загубитися на ринку праці й знайти цікаву та високооплачувану посаду. Заздалегідь складений план та наявність резюме допоможуть впоратися із цим непростим завданням власними силами.

Відкриваючи захід, декан економічного факультету, кандидат економічних наук Костянтин Артюшок особливо наголосив на тому, що кожен випускник коледжу може продовжити навчання в університеті, навіть якщо має бажання змінити спеціальність та розвиватися в новому напрямку.

Антоневич Ю.А., голова циклової комісії Інформатики і КТ

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні7
mod_vvisit_counterВчора15
mod_vvisit_counterНа цьому тижні22
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні136
mod_vvisit_counterВ цьому місяці89
mod_vvisit_counterВ минулому місяці1395
mod_vvisit_counterВсього772821

Сьогодні: 2022-12-06 04:16

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.