PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   01 Квітня 2020р.

2020.04.01_Turizm_ShapilovaЧАС ДЛЯ ПОДОРОЖІ

І знову поговоримо про час, а точніше про його використання з найвищим показником корисності для тебе – студент РКЕБ.

Маючи достатньо останнього (тобто часу) у резерві твого повсякденного життя у дні карантину, який раціонально розприділений тобою на виконання обов’язкових навчальних завдань, у перерві між якими (не втомлююсь нагадувати тобі!) потрібно і не буде зайвим знаходити декілька хвилин на щось захоплююче.


Більшість з нас обожнюють подорожувати, однак настав той час, коли будь-яка подорож може нанести невиправну шкоду нашому здоров’ю і життю. Нині нам залишається можливість насолоджуватися колоритними картинами далеких країн, не виходячи з дому, в режимі он-лайн, але з чіткою думкою, про те, що усі наші думки матеріалізуються і найближчим часом ми здійснимо омріяну подорож.

У світі нараховується більше ніж 200 країн, на планеті живе понад 7 мільярдів людей, які сповідують різні релігії та дотримуються різного світогляду. Не кажучи вже про безліч чудес світу – як природних, так і створених людиною. Все вартує того, щоб побачити і, подорожуючи, самому дослідити.

Тим паче студенти РКЕБ спеціальності «Туризм», під керівництвом викладачів циклової комісії «Туристичного обслуговування» мають новітній досвід реалізації культурно-пізнавального, інтелектуального туризму в межах нашої країни, за яким спільні студентсько-викладацькі «РКЕБівські» подорожі сприймаються не лише як розвага і видовище, а явище значно багатогранніше:

  1. кожна подорож – це духовне збагачення;
  2. мандрівки – це розвиток особистісних якостей;
  3. подорожування – це розширення свідомості;
  4. туризм - це інвестиція у власні спогади і враження;
  5. мандри – це спонука до роздумів.

У якості завдання сьогодні пропоную розробити маршрут вашої майбутньої подорожі у найвіддаленіший куточок світу, що передбачає розробку детального плану переміщення містами і маленькими містечками країни, якою ви подорожуєте; вивчення побуту, традицій і звичаїв, релігійних переконань населення, яке проживає в цій країні; ознайомлення з рекомендаціями вже бувалих мандрівників щодо відвідування найкрасивіших локацій, пам’яток культури, місць для купівлі сувенірів та закладів харчування зі споживання національної їжі цієї країни за найнижчими цінами.

Студенти РКЕБ , подорожуючи, дайте волю своїй уяві: перенесіться на прогулянку Золотим палацом в горах Уданшань в Китаї або здійсніть підйом на гору Фудзі в Японії, відвідайте гарячі джерела Туреччини, Ісландії або Коста-Ріки, перемістіться в найактивніші енергетичні точки на Землі, такі як Стоунхендж та піраміди в Єгипті, помилуйтеся водопадом Вікторія або дослідіть небосхили Дубаю.

Пам’ятайте, що мандри – це чудовий спосіб перевірити існуючі міфи про різні країни, якими наповнений інтернет та різноманітні путівники. Подорожі відкривають очі на минуле й сучасні реалії. Адже, студенти РКЕБ – мадрівники, які готові думати... тому шукайте, досліджуйте, подорожуйте...

Р.S. Далі буде ще цікавіше...

Підготувала психолог коледжу Шапілова К.П.

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні14
mod_vvisit_counterВчора18
mod_vvisit_counterНа цьому тижні72
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні136
mod_vvisit_counterВ цьому місяці139
mod_vvisit_counterВ минулому місяці1395
mod_vvisit_counterВсього772871

Сьогодні: 2022-12-08 07:06

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.