PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   12 Травня 2020р.

2020.05.12_Chitaemo_karantinКарантин – особливий і дуже сприятливий час для читання

(продовжуємо читати)

 ТОП-10 книг для підвищення фінансової грамотності

Фінансова грамотність – основа матеріального благополуччя людини. У навчальних закладах немає такого предмета і азам такої науки нас не вчать. Дуже шкода, адже сюди входить важлива та корисна інформація, а саме:

  • планування сімейного бюджету;
  • правила економії;
  • розподіл доходів і витрат.

Ми вчимо алгоритми, доводимо теореми, вирішуємо рівняння, які найчастіше так ніколи і не знадобляться. Один з головних алгоритмів – робота над матеріальною стороною свого життя. Як розпоряджатися гаманцем, щоб жити гідно? Якщо ви не знаєте відповідь на це питання, значить настав час попрацювати над фінансовою грамотністю.

Топ-10 найцікавіших, пізнавальних, інтересних і корисних книг для створення міцної матеріальної бази.

 

15Бодо Шефер "Мані або абетка грошей"

Оповідання веде дівчинка, яка з юних років почала працювати і заробляти. Другим героєм є вірний її помічник, собака-лабрадор. Книга невелика, легко читається за два дні. Розрахована на широкий діапазон публіки – багато цікавого і корисного знайдуть читачі різних вікових категорій, батьки та діти. У двох словах сенс видання зводиться до цієї цитати "Якщо думати також, як і думав раніше, результати будуть такими ж, як і раніше". Рух, реалізація, втілення нових ідей та пошук себе в цьому світі – запорука досягнення фінансової вершини.16

Бодо Шефер "Шлях до фінансової свободи"

 

Матеріальну незалежність дає така кількість капіталу, при якій про гроші думати не доводиться взагалі. Ця книга – чітка покрокова інструкція до фінансової свободи та стабільності. Якщо людина один раз побувала на вершині багатства, вона вже ніколи не зможе задовольнити себе меншими 18успіхами.

 

Роберт Кіосакі "Багатий тато – бідний тато"

Головна задумка автора - донести до читача важливість правильного заробітку. У школі нас вчать працювати, в універі хочуть зробити фахівцем, який також працюватиме. Роберт розповідає про важливість правильних

 

17Роберт Кіосакі "Квадрант грошового потоку"

 

Це видання присвячене вивченню фінансових потоків. Як їх контролювати, спрямовуючи гроші в свій гаманець. Все залежить від світосприйняття конкретної людини! Хтось любить "працювати на дядю", а комусь подобається керувати холдингом. Як поміняти курс фінансового потоку в свою користь? Відповідь ви знайдете в цьому джерелі.

 

Володимир Савенок "Як скласти особистий фінансовий план"

Практична інструкція, яка допоможе досягти фінансової стабільності та незалежності. У ній читач отримає відповідь на такі питання:

Як зробити так, щоб навіть маленька сума грошей почала працювати на вас?

Як правильно спланувати бюджет, і знайти фінанси на реалізацію ідей?

Як домогтися матеріальної самостійності?

19Книга написана в простому та зрозумілому стилі, без складних термінологій і хитромудрих виразів.

 

Джордж Клейсона "Найбагатшй чоловік у Вавилоні"

У книзі розкрито основні принципи накопичення і збереження капіталу. Як себе вести, щоб жити гідно, відкладаючи при цьому певну кількість грошей? Як змусити капітал приносити прибуток? Якщо ви в пошуках відповідей на ці два питання, тоді рекомендуємо дане видання.

 

Роберт Г. Аллен "Множинні джерела доходу"

Кращий твір цього автора. У книзі описані 10 способів збільшити свій дохід і дані рекомендації по правильному використанню свого часу.

 

Т. Харв Экер "Думай, як мільйонер"20

У цьому творінні автор висловив оригінальну точку зору про методи досягнення багатства. Він вважає мислення людини запорукою матеріального благополуччя. У виданні зібрані практичні рекомендації, як навчитися мислити правильно і досягти грошового успіху.

 

Джо Вітале "Як робити гроші"

Книга присвячена психології фінансової поведінки людини. Автор розповідає, як впустити багатство в своє життя і як витрачати гроші, щоб вони поверталися з подвоєною силою.

 

21Олег Тиньков «Я такий як всі»

З книги ви дізнаєтеся, яким було становлення відомого бізнесмена і вельми неординарного чоловіка на ім’я Олег Тиньков. Він пробував себе у багатьох сферах, створюючи щось дійсно нетривіальне. Фінанси, технології, торгівля – це і багато іншого викликало інтерес у успішного підприємця.

Всякий раз він починав справу з нуля, досягаючи в ньому неймовірних масштабів. І все ж, перед вами зовсім не автобіографічний твір – це не тільки захоплююча історія досвідченого підприємця. Крім усього іншого, ви дізнаєтеся, які саме якості допомогли Олегу Тинькова в досягненні потрібних результатів, як на це вплинули його близькі люди і світогляд.

Приємного читання! (Далі буде...)

Завідувач бібліотеки Хома Є.С.

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні8
mod_vvisit_counterВчора15
mod_vvisit_counterНа цьому тижні23
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні136
mod_vvisit_counterВ цьому місяці90
mod_vvisit_counterВ минулому місяці1395
mod_vvisit_counterВсього772822

Сьогодні: 2022-12-06 04:29

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.