PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   13 Травня 2020р.

FotoЛОВИ КОЖНУ МИТЬ!!!

Зважаючи на те, що студенти Рівненського коледжу економіки та бізнесу обожнюють фотографуватися ( про що свідчать яскраві світлини у соціальних мережах), приймають активну участь у різноманітних фотоконкурсах (навіть в умовах карантину!) тема для нової статті не забарилася.

Щоденні життєві події, мандри, прогулянки, навіть дні проведені в самоізоляції – все це теми для фотографії. У такі моменти, за ствердженням психологів, люди намагаються відтворити моменти власного життя, вплинувши на швидкоплинність часу і таким способом затримати його. Мистецтво фотографії -  це мить, яка зупинилася, час, який стоїть на місці, незабутні спогади, хвилюючі переживання.

Мистецтво фотографії пройшло довгий шлях становлення: від чорно-білих знімків, на кожен з яких витрачали декілька годин, до величезної кількісті селфі та, нарешті, до популярних у сучасності концептуальних знімків, які мають певну ідею. Звичайно, щоб зробити якісне фото потрібно володіти деякими професійно-технічними тонкощами: фокусна відстань об’єктива, розподіл світла, поняття «м’якості» світла, час доби, коли сонце світить найкраще, відчуття «золотого часу доби».

Але з появою стільникових телефонів можливості закарбування моментів нашого життя стали зручнішими і комфортнішими. Експерти кажуть, що гарні фото можна зробити не лише на професійну камеру, а й на мобільний телефон. Головне - це фотографувати у світлому приміщенні.

Хочемо поділитися декількома лайфхаками, які зроблять ваші фото професійними:

1. Грамотно обирайте тло, й пильнуйте, щоб воно не зливалося з одягом.

2. Якщо фотографуєтеся на картатому чи строкатому фоні, то не стійте близько біля нього.

3. Стежте за своїми руками, аби вони не стирчали й не створювали хаосу на фото.

4. Не стійте, немов для знімку на паспорт, обіймайте одне одного, візьміться за руки, будьте креативними.

5. Заряджайте одне одного позитивом, щоб випромінювати найщиріші емоції.

Якщо звернутися до думки професійних фотографів, то останні стверджують, що нефотогенічних людей не існує. Кожного можна сфотографувати так, що знімок вийде просто ідеальним. Тому пропонуємо декілька порад, які допоможуть Вам зробити якісні фото з телефона:

  • Завжди протирайте лінзи. Лінзи телефона теж забруднюються, тому протирання останніх робіть регулярно.
  • . Використовуйте креативні кути для зйомки ( наприклад, фото зверху).
  • Використовуйте додатки, які допоможуть контролювати налаштування камери. Це дасть змогу виходити з складних світлових ситуацій та використовувати креативні техніки зйомки ( наприклад  ProCamera).
  • Менше - краще, якщо це про редагування. Наприклад додаток Snapseed
  • Думайте як фотограф. Те, що робить зображення вдалим лишається незмінним - експозиція, освітлення, композиція. І байдуже, що Ви використовуєте - камеру чи смартфон.

 

Щодня створюючи фото ми фактично створюємо фотохроніку власного життя, відображаючи усе до останніх дрібниць, щоб митець, який живе в кожному з нас, зумів подати емоцію та донести свою історію.

Студенти РКЕБ, ловіть цю мить життя !!!

Р.S. Далі буде ще цікавіше...

Підготувала психолог коледжу Шапілова К.П.

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні22
mod_vvisit_counterВчора18
mod_vvisit_counterНа цьому тижні80
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні136
mod_vvisit_counterВ цьому місяці147
mod_vvisit_counterВ минулому місяці1395
mod_vvisit_counterВсього772879

Сьогодні: 2022-12-08 18:50

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.