PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  19 Листопада 2020р.

2020.11.19_Mignarodn_den_filosofВсесвітній день філософії

Міжнародний день філософії щорічно відзначається у третій четвер листопада з 2002 року за регламентом ЮНЕСКО (UNESCO General Conference). З 2005 року «Всесвітній день філософії» відзначають більш ніж у 70-ти країнах-членах ЮНЕСКО по всьому світу, в Україні свято визнається з 2006 року.

Головна мета Всесвітнього дня філософії — долучити людей до багатолітньої філософської спадщини, зробити філософію ближчою кожному: академіку, студенту та свідомій спільноті, усім, хто цікавиться, як формуються нові простори для філософських роздумів.

Філософія є любов’ю до мудрості, народжується вона з прагнення людини пізнати себе та навколишній світ. Ця наука заклала основу критичного, незалежного і творчого мислення. Вчення спонукає нас до дослідження фундаментальних істин, продукування власних теорій та висновків.

Вітаємо всіх, хто цікавиться цією наукою із Всесвітнім днем філософії! Нехай мудрість допоможе вам у житті знайти та примножити щастя, порозуміння та любов.

 

Печенюк С.М., викладач

2020.11.19_Mignarodn_den_filosof1


 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні7
mod_vvisit_counterВчора15
mod_vvisit_counterНа цьому тижні22
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні136
mod_vvisit_counterВ цьому місяці89
mod_vvisit_counterВ минулому місяці1395
mod_vvisit_counterВсього772821

Сьогодні: 2022-12-06 04:07

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.