PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  25 Листопада 2020р.

2020.11.25_Zahist_Vtchizni_strilba3Готуємося до захисту Вітчизни

Захист України – сьогодні це не лише назва навчальної дисципліни, сьогодні це об’єктивна реальність, пов’язана зі збереженням незалежності нашої держави від агресивних військових зазіхань Російської Федерації і невизнаних цивілізованим світом самопроголошених ЛНР та ДНР.

З метою покращення допризовного вишколу студентів Рівненського коледжу економіки та бізнесу, з ініціативи дирекції коледжу та керівництва Рівненської обласної організації Товариства сприяння обороні України, з нагоди Дня захисників України були організовані та проведені тижневі навчання студентів основам стрільби з малокаліберної гвинтівки. Після проведення тренажів юні стрільці позмагалися у влучності. З 5 по 9 жовтня 2020 року, на базі 25-метрового стрілецького тиру РОО ТСО України, відбулася Першість коледжу зі стрільби з малокаліберної гвинтівки. Вид змагань: особисто - командні. В змаганнях прийняли участь команди навчальних груп першого курсу коледжу, а саме: ФБС-11, ТУР-9, ГРС-17, ГРС-19, ХТ-19, ХТ-21, ПТБ-9, ІПЗ-1 ОП-9 у повному складі.

Після ретельного інструктажу з питань дотримання правил стрільби та заходів безпеки, щодня, о 10 годині, розпочиналися змагання. Зміна за зміною, по чотири учасники стрілецьких перегонів, студенти виходили на вогневий рубіж та демонстрували свої навики у виконанні вправи МГ-2 (три пробних і десять залікових пострілів). Впродовж п’яти днів видаються набої, лунають постріли, змінюються стрільці та мішені, судді рахують очки… В залік входять три кращі результати з кожній із груп.

Нарешті завершується останній день змагань, наступає довгоочікувана мить оголошення результатів. Суддівська колегія підводить підсумки змагань. Головний суддя змагань заступник голови РОО ТСО України Василь Рудика підписує протокол, в якому задокументовано: В змаганнях взяли участь 140 студентів, із них: 90 дівчат та 50 юнаків, використано 1 тисяча 520 набоїв.   Перше командне місце, з результатом 272 очки, здобула команда групи ГРС-19 в складі: Панасюк Яни, Пархомей Софії та Шварьової Уляни. З результатом 264 очки команда групи ХТ-21 завойовує друге місце, залікові очки в копилку групи внесли: Лукащук Олександра, Міськова Катерина та Парашутіч Олександр. І третє призове місце розділили між собою з однаковим результатом – 258 очків, студенти зведеної групи ІПЗ-1, ОП-9 та ФБС-11: Федорчук Андрій, Боровець Юлія, Басовець Микола та Сергій Лінник. Переможці вибороли кубок та дипломи.

На цьому досягнення юних стрільців не вичерпується, в особистому заліку серед юнаків: перше місце, з результатом 86 очків завоював Парашутіч Олександр, друге – Ковтун Дмитро, він вибив 84 очки і третю сходинку зайняв Мацієвський Роман – 82 очки. Серед дівчат виявилася найвлучнішими Кундас Ірина та Панасюк Анна саме вони з результатом 94 очки розділили 1 місце. Друге місце з результатом 92 очки поділили між собою Єремчук Наталія так Мельничук Анна і третю сходинку особистого заліку з результатом 90 очок розділили Пархомей Софія та Лукащук Олександра. Усі призери як в командному, так і в особистому заліках, по завершенню короновірусних обмежень будуть в урочистій обстановці нагороджені грамотами і медалями та значками ТСОУ «Влучний стрілець».

Дирекція коледжу висловлює щиру вдячність керівництву РОО ТСО України, а саме голові товариства Миколі Олександровичу Скибі та його заступнику Василю Ростиславовичу Рудиці за багаторічне активне сприяння військово-патріотичному навчанню та вихованню студентів коледжу. Також працівникам коледжу інженеру з мобілізаційної роботи Анатолію Матвійчуку та фельшеру медпункту Валентині Бестюк.

Уміле поєднання моральних та матеріальних стимулів з боку керівництва коледжу та Товариства сприяння обороні України дає можливість мотивувати студентів і вдосконалювати систему практичного навчання і отримання юнаками навиків щодо готовності служити в українському війську.

Мамчур Б.В., викладач дисципліни «Захист України» РКЕБ

2020.11.25_Zahist_Vtchizni_strilba

2020.11.25_Zahist_Vtchizni_strilba1

2020.11.25_Zahist_Vtchizni_strilba2

2020.11.25_Zahist_Vtchizni_strilba4

 

 

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні6
mod_vvisit_counterВчора18
mod_vvisit_counterНа цьому тижні64
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні136
mod_vvisit_counterВ цьому місяці131
mod_vvisit_counterВ минулому місяці1395
mod_vvisit_counterВсього772863

Сьогодні: 2022-12-08 05:47

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.