PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  07 Грудня 2020р.

2020.12.07_Den_zbroyn_sil_zag6 грудня - День Збройних Сил України

Цей день приурочений до дати прийняття Закону України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». Саме свято - День Збройних Сил України було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України від 19-го жовтня № 3528-XII.

Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів.

Збройні Сили України - це військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності.

Напередодні відзначення свята Збройних Сил України, 03 грудня, в читальному залі бібліотеки нашого коледжу проведена виховна година  на тему «Українська армія. Історія і сьогодення». Присутніми були студенти груп ОП-5, кл. керівник Камінська С.М. і ПТБ-9, кл. керівник Музика Н.І.

На зустріч із молоддю було запрошено майора, замполіта ЗСУ Одарченка Сергія Віталійовича, який підготував пізнавальний матеріал. Цікаво і змістовно було розкрито історію, керівництво, структуру, види Збройних Сил України, використовуючи актуальні відеоматеріали та презентацію. Були переглянуті відеороботи, які яскраво доповнили розповідь. Студенти з неприхованою цікавістю сприймали викладений матеріал, з якого дізналися про діяльність роботи ЗСУ, військовий стан в державі та було звернуто увагу на оборону і захист незалежності рідної Батьківщини.

Доповненням до заходу була розгорнута книжкова виставка «Українська армія. Історія і сьогодення».

Щиро вітаємо доблесні Українські Війська з їхнім святом!

Зичимо здоров'я та мирного неба над головою!

Хома Є.С., завідувач бібліотеки

2020.12.07_Den_zbroyn_sil_Bibl2

2020.12.07_Den_zbroyn_sil_Bibl

2020.12.07_Den_zbroyn_sil_Bibl1

 

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2
mod_vvisit_counterВчора15
mod_vvisit_counterНа цьому тижні17
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні136
mod_vvisit_counterВ цьому місяці84
mod_vvisit_counterВ минулому місяці1395
mod_vvisit_counterВсього772816

Сьогодні: 2022-12-06 03:02

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.