PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  27 Листопада 2020р.

2020.11.27_Golodomor_zagДень пам'яті жертв голодомору

Кожного року в Україні прийнято вшановувати пам’ять загиблих від штучного голоду, організованого радянською владою в XX столітті.

На підставі президентських указів День пам’яті жертв голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада. Таким чином, цього року пам’ять загиблих від штучного голоду Україна вшановувала 28 листопада.

Пам'ять - нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932-1933 р.р. Не було ні війни, ні посухи. А була тільки зла воля одних людей проти інших.

І ніхто не знав, скільки безневинних людей зійшло у могилу - старих і молодих, дітей, і ще ненароджених - у лонах матерів. Невідома кількість жертв - від 3 до 12 мільйонів, але протягом всієї історії людства вважається найбільшою трагедією.

У читальному залі бібліотеки було організовано розгорнуту книжково-ілюстративну виставку «Ми повинні пам'ятати». На ній представлені архівні документи, документальні свідчення страшної трагедії, монографії на тему голодомору, світлини тих років.

Заслуговують уваги книги «Жнива Скорботи» Роберта Конквеста, який ще у ті роки не захотів брехати і сказав світові про те страшне винищення; В.Борисенко «Свіча пам’яті»; книга-меморіал «Голодомор 1932-1933 років в Україні. Документи і матеріали»; збірник Станіслава Кульчицького «Голод 1932-1933р.р. в Україні як геноцид: мовою документів, очима свідків» та інші.

Завідувач бібліотеки Хома Є.С.

2020.11.27_Golodomor

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні27
mod_vvisit_counterВчора18
mod_vvisit_counterНа цьому тижні85
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні136
mod_vvisit_counterВ цьому місяці152
mod_vvisit_counterВ минулому місяці1395
mod_vvisit_counterВсього772884

Сьогодні: 2022-12-08 19:46

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.