PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  16 Грудня 2020р.

2020.12.24_Shkola_molodogo_vikladacha2Засідання школи професійного зростання «Викладач-початківець»

Перед педагогами постало чергове непросте завдання – як організувати продуктивний освітній процес за допомогою дистанційних технологій. Окрім офіційних рекомендацій від Міністерства, є просте розуміння – є навчальні програми, яких потрібно дотримуватися, а до кінця семестру лишилось не так багато часу.

З іншого боку виникає просто людське бажання продовжити навчати студентів важливим речам. Як впоратись із цією непростою ситуацією?


16 грудня 2020року відбулось чергове засідання школи професійного зростання «Викладач-початківець».

Козлинець О.Ю. розповіла про унікальну можливість для викладачів коледжу – використовувати безкоштовні онлайн - сервіси для повноцінної дистанційної перевірки знань, які здобули студенти під час освітньої діяльності.

Артемюк В.П. більш детально розповів про можливості GOOGLE для використання у навчанні за допомогою дистанційних технологій.

 Під час впровадження змішаного навчання часто виникає потреба у проведенні тестування. Тести та опитування в достатній кількості представлені в навчальних посібниках, але що робити, якщо хочеться скласти тест самому, зі своїми завданнями? У цьому випадку на допомогу викладачу приходять онлайн-сервіси для проведення тестувань. Один з найпростіших і зручних сервісів – Google Forms.

На засіданні Артемюк О.А. допомогла детально розібратися, як створити онлайн-тестування за допомогою Google Forms і автоматично перевірити його результати. Оксана Аркадіївна запропонувала покрокове керівництво по створенню тесту. 

Козлинець О.Ю., методист

2020.12.24_Shkola_molodogo_vikladacha

2020.12.24_Shkola_molodogo_vikladacha1

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3
mod_vvisit_counterВчора18
mod_vvisit_counterНа цьому тижні61
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні136
mod_vvisit_counterВ цьому місяці128
mod_vvisit_counterВ минулому місяці1395
mod_vvisit_counterВсього772860

Сьогодні: 2022-12-08 05:09

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.