PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  11 Лютого 2021р.

2021.02.11_Den_bezp_internetuЗасоби безпеки в Інтернет-просторі

У рамках відзначення Дня безпечного інтернету та з метою формування свідомого ставлення до безпечного користування інформаційними ресурсами викладачем інформатики і КТ Назаровим А.Л. проведено гурток «Засоби безпеки в Інтернет-просторі» для студентів ГРС-15 кл. кер. Ойцюсь А.М.

Під час заходу було розглянуто основні ризики психологічної небезпеки. Розмова йшла про типи загроз, що стосуються особистої безпеки та безпеки інших людей, про загрози витоку персональної інформації. У ході обговорення і дискусії були сформульовані основні правила безпечної поведінки та безпечного користування інтернетом для підлітків. Сучасній людині потрібен надійний компас, який допоможе їй зорієнтуватися на безмежних просторах Інтернету.

Сьогодні дуже важливо знати про безпечну поведінку в мережі та володіти основами медіаграмотності, щоб не стати жертвою кібербулінгу і інформаційних маніпуляторів.

Також, було ознайомлено студентів з доступними інтернет ресурсами для безпечного навчання. Навели приклади, де  на українських і зарубіжних сайтах можна знайти багато матеріалів, які можуть бути корисними для поглиблення та розширення знань з різних предметів і розв'язування різноманітних навчальних завдань.

У студентів склалася стійке переконання: необхідно розуміти, що використовуючи пристрої з доступом до мережі інтернет кожен є потенційною жертвою для атак зловмисників, але знання способів та можливостей захисту зменшує таку ймовірність впливу, тому цифрову грамотність в сучасному світі необхідно розвивати протягом усього життя.

Назаров А.Л., викладач інформатики і КТ

2021.02.11_Den_bezp_internetu1

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні5
mod_vvisit_counterВчора18
mod_vvisit_counterНа цьому тижні63
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні136
mod_vvisit_counterВ цьому місяці130
mod_vvisit_counterВ минулому місяці1395
mod_vvisit_counterВсього772862

Сьогодні: 2022-12-08 05:31

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.